رسالت رسانه‌ی تی‌مگز رصد، جمع‌آوری، ترجمه و انتشار اخبار و مقالات مهم منطقه‌ای و بین‌المللی مرتبط با مسائل گریبان‌گیر جهانی است که از طریق مجلات معتبر انتشار می‌یابند. از رهگذر این مطالب می‌توان با آراء و نظریات جدید در مورد مشکلات نوظهور جهان امروز آشنا شد.

بدیهی است نظر به حجم زیاد مطالب منتشر شده، آن دسته از مقالات و اخباری در اولویت ترجمه قرار خواهند گرفت که ارتباط بیشتری - مستقیم یا غیر مستقیم - با ایران و منطقه‌ی غرب آسیا داشته باشند. این مقالات از مجلات معتبر خارجی مانند اکونومیست، فارن‌افرز، آتلانتیک، تایم و گاردین‌ویکلی و برخی روزنامه‌های پرتیراژ مانند لس‌آنجلس‌تایمز، نیویورک‌پست، وال‌استریت ژورنال و ... گرفته شده است و با ذکر منبع ترجمه و منتشر می‌شوند. در صورت نیاز به متن اصلی می‌توانید به آن مراجعه کنید.

اگر مقالاتی به نظر مخاطب گرامی دارای مطالب ارزنده در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است و توسط تی‌مگز دارای اولویت شناخته نشده است،‌ آن را با ما در میان بگذارید.

مسلماً دیدگاه‌های ارائه شده در چنین نشریاتی، ممکن است غرض‌ورزانه و یک‌سویه بوده و یا حتی در برخی موارد مواضعی ضد ایرانی اتخاذ کرده باشند. توجه به این مسئله بر عهده‌ی مخاطب ارجمند است.

ترجمه و ارائه‌ی یک مقاله لزوماً به معنای پذیرش دیدگاه نویسنده‌ توسط تی‌مگز نیست و تی‌مگز مسئولیتی در قبال آن ندارد.